من امیر رو مثل یک برادر کوچکترم دوست دارم. اون از خانواده با اصل و نصب و از قدیمیهای تبریز است. خانواده دوست، پسری متین، با شخصیت و تحصیلکرده کمی عجول اما با قلبی مهربان است که میتونم قول بدم اینده بسیار درخشان و زندگی موفقی دارد .

آقای مهران

آقای مهران

صاحب و مالک سایت گلدن گیت ایران وبسایت

امیر بصیر یک جوان جسور و با پشتکار اما در عین حال مهربان و دلسوزه. در کار و حرفه ای که داره بسیار متعهد و در دوستی خالصه. امیدوارم به بهترین آرزوهاش دست پیدا کنه چون لایق چیزی جز این نیست.

آقای دانش

آقای دانش

صاحب و مالک سایت مجامع وبسایت

به نظر من آقای امیر بصیر فردی با اعتماد به نفس بالا و در کارهاشون دقیق و کار بلد هستند تو کارشون استاد هستند. فردی دلسوز و مهربان هستند تا حدی اگه کسی ازشون کمک بخواهد بدون هیچ چشم داشتی و دریافت مزدی کارش انجام میدهند. به نظرم شخصیت آقای بصیر خیلی بالاتر از اونه گاهی حرف دیگران روشون تاثیر میزاره ی کوچولو رفتارشون بچگانه میشه. در کل آقای بصیر فردی با اعتماد به نفس بالا و در کارهاشون کار بلد مهربان و دلسوز هستند و خوشحالم ی همچی فردی در سایت وحتی میتونم بگم در سایت ها هستند.

سرکار خانم مریم

سرکار خانم مریم

معاون ارشد سایت گلدن گیت ایران وبسایت

سلام دوستان محترم این شبکه و سایت. باید از زحمات بی دریغ از آقای امیربصیربدین صورت انجام گرفته اعلام نمایم در10موارد: طراحی قالب، طراحی سایت به صورت واکنش گرا، صفحه آغازین، بخش اخبار، بخش وبلاگ، بخش تصاویر، بخش ویدئو، بخش صوتی، بخش پیوندها، بخش نظرات... باید از این شخص محترم تقدیر و تشکر کرد که این همه زحمات داره برای این سایت و شبکه انجام میدهد . درضمن ناگفته نماند که هریک از این 10مورد اشاره شده هرموردش خودش معنایی دارد.

آقای علیرضا

آقای علیرضا

صاحب و مالک سایت خاطره های من وبسایت